Zamień ten tekst na URL Webhooka

KSM - LOGO

Kurs:

Poród - wszystko co musisz wiedzieć

Poród - wszystko co musisz wiedzieć

Przygotuj się z nami do porodu - odkryj co może Cię zaskoczyć i bądź przygotowana. W tym kursie omawiamy szereg najważniejszych aspektów razem z ekspertami.

Czego się dowiesz z kursu?

Dzięki naszemu kursowi dowiesz się m.in:

 • Jak zaangażować partnera przy porodzie
 • Które pozycje wertykalne mogą pomóc Ci przy porodzie
 • Jak skutecznie można złagodzić ból porodowy
 • Jak najlepiej chronić swoje krocze
 • Czy jest hipnoporód i jakie daje korzyści
 • Jak kontrolować oddech w porodzie

Przejdź kurs i bądź przygotowana na wszystko

PRZEJDŹ do kuRSU

Odkryj agendę kursu:

Opis

Spokojnie, dasz sobie radę!

Ten kurs został stworzony z myślą o wszystkich przyszłych mamach, które pragną zdobyć kompleksową wiedzę na temat porodu. 

Bez względu na to, czy rodzisz po raz pierwszy, czy też doświadczyłaś tego niezwykłego wydarzenia, nasz kurs dostarczy Ci istotnych informacji, praktycznych wskazówek i wsparcia, abyś mogła spokojnie i pewnie przejść przez ten ważny etap.

To jeden z najbardziej obszernych kursów w portfolio Klubu Szczęśliwej Mamy. Odkryjesz szereg aspektów, od pozycji, po rolę partnera aż po oddech w porodzie.

Ten kurs to przemyślana całość

… i plusów jest naprawdę wiele!

Oglądaj wtedy, kiedy chcesz

Nasza platforma dostępna jest 24/7, więc to Ty decydujesz, kiedy sięgasz po kolejną porcję wiedzy. Bez umawiania się na konkretny termin - dla Twojej wygody. 

Na urządzeniu, które lubisz

Kurs z łatwością odtworzysz na telefonie, komputerze czy tablecie. Do platformy możesz zalogować się w prosty sposób.

Korzystaj z materiałów dodatkowych 

Przygotowaliśmy materiały dodatkowe, które pozwolą Ci utrwalić wiedzę i wracać do najważniejszych aspektów w wygodnej formie. Wszystko w przyjemnej dla oka oprawie graficznej. 

Wracaj do ulubionych fragmentów wielokrotnie 

Możesz wracać do ulubionych fragmentów i odtwarzać je tyle razy, ile potrzebujesz. Nie musisz ograniczać się do pojedynczego odtworzenia lekcji. 

Wybierz model, który będzie dla Ciebie lepszy 

Do kursu możesz dołączyć na dwa sposoby - wykupując stały dostęp lub stawiając na model subskrypcyjny. Jeśli postawisz na drugą opcję, otrzymasz również dostęp do innych kursów w Klubie Szczęśliwej mamy.

Skąd pewność, że informacje są rzetelne?

Jak wspominaliśmy powyżej, znajdziesz tutaj wyłącznie sprawdzone informacje, zalecane przez specjalistów. Zawsze do naszych kursów dobieramy zweryfikowanych ekspertów pracujących z pacjentami przez lata. 

Dla kogo jest ten kurs?

Nasz kurs jest idealny dla:

 • Dla przyszłych mam, które chcą przygotować się do nowej roli

Co więcej, jeśli…

 • Wciąż stresujesz się porodem
 • Chcesz przeżyć go z partnerem
 • Masz wiele pytań, ale mało odpowiedzi

To ten kurs w formie online jest idealny dla Ciebie! 

Poznaj naszych ekspertów tworzących ten kurs

Autorzy

Aleksandra Przybylska
Aleksandra Przybylska

Nazywam się Aleksandra Przybylska, jestem lekarzem specjalistą ginekologii i położnictwa. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Od 6 lat pracuję w szpitalu w Środzie Wielkopolskiej. Jestem certyfikowanym lekarzem FMF, wykonuję badania prenatalne. Należę do Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Zajmuję się prowadzeniem ciąży, diagnostyką niepłodności, zaburzeniami hormonalnymi w tym zaburzeniami miesiączkowania oraz profilaktyką chorób narządu rodnego

Izabela Kaźmierczak- Kamiennik
Izabela Kaźmierczak- Kamiennik

Poznajcie bliżej Izabelę! Znaną w sieci jako @prawnikizabela
Prawniczka. Ekspert prawa pracy. Specjalistka ds. kadr i płac oraz zarządzania zasobami ludzkimi.Obowiązki i rola pracodawcy, prawa pracownika oraz konstruowanie przejrzystych i korzystnych umów to obszary, w których doskonali się cały czas. Jej misją jest wspieranie przedsiębiorców w byciu świadomym i profesjonalnym pracodawcą.

Agnieszka Mińko
Agnieszka Mińko

Położna z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w szpitalach klinicznych o najwyższym stopniu referencyjności, a także w poradniach specjalistycznych. Specjalista pielęgniarstwa położniczo-ginekologicznego. CertyfikowanyDoradca Laktacyjny (CDL), Międzynarodowy Konsultant Laktacyjny (IBCLC) i edukator ds. Laktacji. Instruktor Masażu Shantala. Certyfikowany doradca noszenia w chustach i nosidłach miękkich. Ambasadorka kampanii „Położna na medal” 2016 oraz „Piersią Zdrowiej” 2019. Współzałożycielka Fundacji Wspierania Sukcesu w karmieniu piersią „BreastCrawl.pl".  Wykładowca na kursach specjalistycznych dla położnych, konferencjach i warsztatach zarówno branżowych jak i parentingowych.Wiedzę i umiejętności w zakresie położnictwa i neonatologii, doskonalę i rozszerzam biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach branżowych.W swojej pracy otaczam holistyczną opieką młodą mamę i jej rodzinę. Zajmuję się szeroko pojętą edukacją okołoporodową pomagając parom wejść w trudny, ale jakże pasjonujący świat rodzicielstwa.Pasjonatka sportów ekstremalnych, znajdująca wytchnienie przy filiżance kawy i dobrej książce.Prywatnie mama i żona.

Kaja Kadzińska
Kaja Kadzińska

Położna rodzinna, Specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego. Edukator ds. laktacji oraz Dyplomowany Konsultant Laktacyjny. Opiekunka Klubu Szczęśliwej Mamy. Prowadzę szkołę rodzenia w Poznaniu - edukuję przyszłych rodziców i wspieram rodziny po porodzie.

Nasze grono zadowolonych kursantek rośnie

Spodobał Ci się nasz kurs? Prześlij nam swoją opinię.

Dołącz do kursu i stań się częścią naszej społeczności

Dołącz do klubu

Najczęściej zadawane pytania

Poród

Poród - wszystko co musisz wiedzieć

Promocja trwa jeszcze:
0
 d
0
h
0
m
0
s
5 zł
99
Kupuję ten kurs za
99
5 zł

Bezpieczna płatność z easycart

Kupuję w abonamencie za

Bezpieczna płatność z easycart

 • school
  31
   lekcji
 • watch_later
  Czas trwania to 
  10 h 13 min
 • download
  Pliki do pobrania
 • mode
  Zadania
 • verified_user
  Certyfikat ukończenia
school
31
 lekcji
watch_later
Czas trwania to 
10 h 13 min
download
Pliki do pobrania
mode
Zadania
verified_user
Certyfikat ukończenia
© Koncept Bobo 2023
Made with 💜 by Paweł