Zamień ten tekst na URL Webhooka

KSM - LOGO

Kurs:

Pierwsze 100 dni po porodzie

Pierwsze 100 dni po porodzie

Narodziny dziecka są ekscytującym wydarzeniem, ale wiążą się również z dużą dozą niepewności. Pomożemy Ci przez nie sprawnie przejść.

Czego się dowiesz z kursu?

Ten kurs to przemyślana całość

… i plusów jest naprawdę wiele!

Oglądaj wtedy, kiedy chcesz

Nasza platforma dostępna jest 24/7, więc to Ty decydujesz, kiedy sięgasz po kolejną porcję wiedzy. Bez umawiania się na konkretny termin - dla Twojej wygody. 

Na urządzeniu, które lubisz

Kurs z łatwością odtworzysz na telefonie, komputerze czy tablecie. Do platformy możesz zalogować się w prosty sposób.

Korzystaj z materiałów dodatkowych 

Przygotowaliśmy materiały dodatkowe, które pozwolą Ci utrwalić wiedzę i wracać do najważniejszych aspektów w wygodnej formie. Wszystko w przyjemnej dla oka oprawie graficznej. 

Wracaj do ulubionych fragmentów wielokrotnie 

Możesz wracać do ulubionych fragmentów i odtwarzać je tyle razy, ile potrzebujesz. Nie musisz ograniczać się do pojedynczego odtworzenia lekcji. 

Wybierz model, który będzie dla Ciebie lepszy 

Do kursu możesz dołączyć na dwa sposoby - wykupując stały dostęp lub stawiając na model subskrypcyjny. Jeśli postawisz na drugą opcję, otrzymasz również dostęp do innych kursów w Klubie Szczęśliwej mamy.

Skąd pewność, że informacje są rzetelne?

Kurs ten został opracowany przez zespół składający się m.in z położnej, która na co dzień towarzyszą matkom na salach porodowych.

Specjaliści zebrali najważniejsze informacje dotyczące początków ciąży oraz podpowiedzą, jak sprawić, aby ten okres był dla Ciebie naprawdę wyjątkowy.

Dzięki naszemu kursowi dowiesz się m.in:

 • Jak uniknąć bolesnego seksu po porodzie
 • Jak przygotować się na pierwsze szczepienie
 • Jakie szczepienia są jeszcze zalecane przez ekspertów
 • Jak szybko zregenerować się po porodzie
 • Jakie akcesoria będą przydatne w połogu
 • Jak przygotować siebie i noworodka na pierwszy spacer

Przejdź kurs i bądź przygotowana na wszystko

PRZEJDŹ do kuRSU

Odkryj agendę kursu:

No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.

Opis

Zamień niepewność na konkretną wiedzę

A pierwsze 100 dni po urodzeniu dziecka (określane również jako etap noworodka) to kluczowy czas dla jego rozwoju, a zwłaszcza rozkwitu jego mózgu. To także czas, kiedy jako rodzic poznajesz swoją nową rolę i dostosowujesz się do zmian w swoim życiu.

Dlatego wiedza o tym, czego się spodziewać i dobry system wsparcia, pomogą Ci sprawić, że te pierwsze dni nie zamienią się w koszmar niepewności.

Z naszego kursu dowiesz się, o co konkretnie musisz zadbać, aby zapewnić sobie i dziecku, wszystko, co najlepsze w tych pierwszym wspólnych chwilach.

Dzięki temu, zamiast szukać rozsypanych puzzli wiedzy w internecie – otrzymujesz pigułkę wiedzy, z którą sobie poradzisz.

Dla kogo jest ten kurs?

Nasz kurs jest idealny dla:

 • Dla przyszłych mam, które chcą przygotować się do ciąży
 • Dla przyszłych mam, które są w ciąży
 • Dla kobiet, które właśnie zostały mamami

Co więcej, jeśli…

 • Nie jesteś pewna co jest faktem a co mitem
 • Chcesz poszerzyć swoją wiedzę
 • Chcesz poznać zdanie ekspertów z kluczowych kwestiach

To ten kurs w formie online jest idealny dla Ciebie!

Poznaj naszych ekspertów tworzących ten kurs

Autorzy

Aleksandra Kociuk
Aleksandra Kociuk

Fizjoterapeutka, specjalizująca się w rehabilitacji kobiet, instruktorka treningu ciążowego i poporodowego.Jest  absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajmuje się: fizjoterapią uroginekologiczną, (terapią i treningiem dna miednicy), opieką okołoporodową (m.in. dolegliwości bólowe w czasie i po ciąży, przygotowanie do porodu - ćwiczenia grupowe lub indywidualne, mobilizacja blizny po CC, edukacja), terapią blizn pooperacyjnych, rehabilitacją rozejścia mięśnia prostego brzucha, problemami z nietrzymaniem moczu czy obniżeniem narządów miednicy, a także terapią bólów kręgosłupa.

Prowadzi regularne ćwiczenia grupowe - ciążowe, poporodowe oraz zdrowy kręgosłup z treningiem mdm, a także warsztaty edukacyjne dla kobiet. Na codzień pracuje w gabinecie „Fizjoterapia Kobieca - Aleksandra Kociuk” w Białej Podlaskiej.

Izabela Jastrzębska
Izabela Jastrzębska

Jest lekarzem pediatrą z 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Przez 12 lat pracowała w Klinice Pediatrii Gastroenterologii i Żywienia Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Na co dzień pracuje jako lekarz pediatra lecząc chore dzieci oraz pomagając rodzicom w prawidłowym żywieniu dzieci.

Prywatnie, doktor Iza jest szczęśliwą i spełnioną mamą 6 dzieci! W związku z tym świetnie rozumie rodziców i wspiera ich w dbaniu o zdrowie dzieci.

Uwielbia dzielić się swoją wiedzą, dlatego prowadzi blog www.zywieniowo.pl, na którym zamieszcza ciekawe informacje na tematy medyczne oraz przepisy na smaczne i zdrowe dania dla dzieci.

Kaja Kadzińska
Kaja Kadzińska

Położna rodzinna, Specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego. Edukator ds. laktacji oraz Dyplomowany Konsultant Laktacyjny. Opiekunka Klubu Szczęśliwej Mamy. Prowadzę szkołę rodzenia w Poznaniu - edukuję przyszłych rodziców i wspieram rodziny po porodzie.

Anna Nowak-Duda
Anna Nowak-Duda

Nazywam się Ania Nowak-Duda i jako położna pomagam przyszłym oraz świeżo upieczonym Mamom zmierzyć się ze wszystkimi wyzwaniami.

Po studiach i pracy w szpitalu - sama zostałam Mamą! Kiedy na świecie pojawił się Franek potrzebowałam wolniejszego tempa niż to w szpitalu. Wtedy zmieniłam kierunek - zostałam położną rodzinną i zaczęłam pracę w szkole rodzenia.

Odkryłam, że tutaj również mogę się spełniać! Prowadziłam zajęcia dla przyszłych rodziców, wprowadzałam ich w świat macierzyństwa (i tacierzyństwa). Dzieliłam się z nimi swoją wiedzą na temat ciąży, porodu, połogu czy opieki nad noworodkiem. Następnie, gdy dzieci się już urodziły, z moimi mamami spotykałam się na wizytach patronażowych po porodzie.

Nasze grono zadowolonych kursantek rośnie

Spodobał Ci się nasz kurs? Prześlij nam swoją opinię.

Dołącz do kursu i stań się częścią naszej społeczności

Dołącz do klubu

Najczęściej zadawane pytania

0-12 miesięcy

Pierwsze 100 dni po porodzie

Promocja trwa jeszcze:
0
 d
0
h
0
m
0
s
79 zł
Kupuję ten kurs za
79 zł

Bezpieczna płatność z easycart

Kupuję w abonamencie za

Bezpieczna płatność z easycart

 • school
  11
   lekcji
 • watch_later
  Czas trwania to 
  7 h 13 min
 • download
  Pliki do pobrania
 • mode
  Zadania
 • verified_user
  Certyfikat ukończenia
school
11
 lekcji
watch_later
Czas trwania to 
7 h 13 min
download
Pliki do pobrania
mode
Zadania
verified_user
Certyfikat ukończenia
© Koncept Bobo 2023
Made with 💜 by Paweł