Zamień ten tekst na URL Webhooka

KSM - LOGO

Poczytaj w Klubie Szczęśliwej Mamy

Ciąża
|
22/3/24

Asystent Ciąży w Twoim telefonie – wyjątkowa aplikacja dla przyszłych rodziców

Ciąża to okres oczekiwania, któremu towarzyszy ogrom emocji, niezapomnianych chwil i wątpliwości. To właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć niezastąpioną aplikację. Będzie Ci ona towarzyszyć na każdym etapie tej wyjątkowej podróży. Z jej udziałem zyskasz niezbędne informacje oraz wsparcie, którego potrzebujesz. Wszystko po to, aby odpowiednio przygotować się na przyjście na świat swojego maluszka.

Asystent Ciąży w Twoim telefonie – wyjątkowa aplikacja dla przyszłych rodziców

Twoje codzienne źródło informacji o maleństwie

Asystent Ciąży to szereg możliwości zamkniętych w jednym miejscu. To narzędzie stworzone przez rodziców, którzy w odpowiedzi na zauważone potrzeby postanowili odpowiedzieć na nie aplikacją.

Nasza aplikacja stanie się Twoim nieodzownym towarzyszem już od chwili, w której dowiesz się, że oczekujesz dziecka. Pozostanie z Tobą aż po pierwsze dni rodzicielstwa. Dzięki temu zachowasz pełną kontrolę nad przebiegiem ciąży i łatwiej odnajdziesz się w nowej sytuacji. Co najważniejsze, Twój osobisty Asystent Ciąży będzie mógł towarzyszyć Ci na każdym kroku. Stanie się bowiem niezastąpionym narzędziem w Twoim telefonie.

Nie celuj w przypadkowe aplikacje ciążowe. Stawiaj wyłącznie na sprawdzone rozwiązania. Asystent Ciąży to Twój zaufany przewodnik, który dostarczy Ci rzetelnych informacji medycznych oraz niezbędnych porad i wskazówek. Co najważniejsze, dostosuje się przy tym do Twoich indywidualnych potrzeb. Wszystko dzięki możliwości spersonalizowania ustawień, która pozwala otrzymywać powiadomienia zgodne z Twoim harmonogramem. To praktyczne narzędzie powstało z myślą o Twojej wygodzie!

Prosta. Intuicyjna. Niezbędna.

Korzystanie z naszej aplikacji to prawdziwa przyjemność. Już od samego początku – na powitanie – przygotowaliśmy kilka miłych słów, które wywołują uśmiech. Poruszanie się po niej jest dziecinne proste. Zadbaliśmy o czytelne układy oraz treści, które są merytoryczne i lekkie jednocześnie.

A w środku:

 • Eksperckie artykuły
 • Atrakcyjne promocje
 • Merytoryczne webinary
 • Rozszerzona lista wyprawkowa
 • Kalkulator wagi
 • Dziennik ciśnienia
 • Imiennik
 • Partner

Krok po kroku przez czas oczekiwania aż do świadomego rodzicielstwa

Już od momentu, w którym dowiadujesz się o ciąży, w Twojej głowie zaczyna pojawiać się mnóstwo pytań. Jak rozwija się maleństwo? Jakie zmiany zajdą w Twoim ciele? Czy towarzyszące Ci objawy są prawidłowe dla Twojego stanu? Niestety wszystko to sprawia, że jesteś tak samo podekscytowana, jak i zdezorientowana. Nic więc dziwnego, że zaczynasz poszukiwać odpowiedzi na wszystkie niewiadome oraz targające Tobą wątpliwości.

Mamy świadomość tego, że ciąża i wiążące się z nią oczekiwanie to bardzo ważny czas w życiu każdego rodzica. Chcemy więc Ci go nieco ułatwić, w czym bardzo pomocna okazuje się nasza aplikacja Asystent Ciąży. Znacząco wyprzedza ona inne aplikacje ciążowe. Wraz z nią krok po kroku przejdziesz przez te wyjątkowe chwile w poszukiwaniu świadomego rodzicielstwa. Pobierz ją na swój telefon i na bieżąco śledź rozwój dziecka już od pierwszych dni po ostatniej miesiączce aż do momentu porodu.

Nasza aplikacja dla kobiet w ciąży pozwoli Ci monitorować rozwój dziecka tydzień po tygodniu. Dzięki temu zyskasz szczegółowe informacje na temat każdego etapu ciąży. Wszystko to począwszy od pierwszych tygodni, kiedy to dowiadujesz się, że zostaniesz rodzicem, aż po narodziny Twojego długo wyczekiwanego maluszka.

Po określeniu daty rozwiązania będziesz bowiem otrzymywać informacje dopasowane do aktualnego tygodnia ciąży. Zyskasz także dostęp do rad innych rodziców z podobnym terminem porodu. To jednak nie wszystko! Stworzyliśmy także opcję “Partner”, tak aby przyszły tata mógł towarzyszyć Ci w tych wyjątkowych chwilach. To właśnie dlatego nasza aplikacja ciążowa to najlepsza apka dostępna na rynku. Potwierdzają to opinie przyszłych rodziców oraz tych, którzy powitali już swojego szkraba na świecie.

Prowadzona przez Ekspertkę

Poznaj Kaję Kadzińską – położną oraz doradczynię laktacyjną. Przez lata pracy z pacjentkami swoją wiedzę zwieńczyła intensywną praktyką. Niezwykle empatyczna, z powołaniem, dzisiaj jest filarem Asystenta Ciąży.

Stworzona w Polsce

Jesteśmy bliżej, niż myślisz! Asystent Ciąży to narzędzie w 100% stworzone w Polsce. Tworzymy firmę, której fundamentem są relacje – wewnętrzne, z naszymi użytkowniczkami oraz partnerami.

Asystent Ciąży – Twoje źródło wiarygodnych informacji

Asystent Ciąży to gwarancja tego, że zyskasz wyłącznie wiarygodne informacje na temat ciąży i macierzyństwa. Co więcej, nie musisz przy tym biegać do księgarni. Teraz wszystko to możesz mieć na ekranie swojego telefonu. Aplikacja stworzona została z pomocą położnej, a wszelkie pojawiające się w niej treści powstają w oparciu o naukową literaturę i wiedzę zdobytą przez naszych specjalistów. Jeśli więc chcesz mieć pewność, że wszystko przebiega tak, jak należy, a Ty odpowiednio przygotujesz się do porodu, dołącz do naszej społeczności.

Aplikacja do prowadzenia ciąży dostarczy Ci niezbędnych informacji z zakresu rozwoju dziecka. Dzięki niej dowiesz się m.in. tego, jak rozwijają się jego organy i zmysły oraz kiedy możesz spodziewać się pierwszych ruchów maluszka. W ten sposób nie tylko zaspokoisz swoją ciekawość. Będziesz także lepiej przygotowana na każdy etap ciąży. Asystent Ciąży to jednak nie tylko zwykła aplikacja do śledzenia przebiegu ciąży. Zatroszczyliśmy się także o przyszłą mamę. Tym samym możesz liczyć na wskazówki, które dostarczą Ci rzetelnych informacji na temat tego, co dzieje się z Twoim ciałem oraz jak dbać o zdrowy styl życia w tym wyjątkowym, lecz niezwykle trudnym okresie. Ograniczamy się przy tym nie tylko do faktów medycznych. Udzielamy także porad dotyczących pielęgnacji ciała ciężarnych oraz radzenia sobie z ewentualnymi dolegliwościami ciążowymi.

Wszystko to, co niezbędne w jednym miejscu

Co wyróżnia naszą aplikację? Przede wszystkim szereg opcji i towarzyszących im korzyści. Teraz wszystko to, co niezbędne możesz mieć w jednym miejscu. Z pomocą naszej aplikacji dla przyszłych rodziców zyskasz dostęp do cennej wiedzy i wskazówek z zakresu przebiegu ciąży, rozwoju dziecka i porodu. Będziemy towarzyszyć Ci także w niezbędnych przygotowaniach, tak abyś mogła właściwie przygotować się do roli rodzica.

Specjalnie dla Ciebie sporządziliśmy listę produktów tworzących wyprawkę dla maluszka i świeżo upieczonej mamy. Zadbaliśmy także o możliwość dodawania własnych artykułów oraz śledzenia aktualnych promocji w sklepach. Dzięki temu nie tylko oszczędzisz pieniądze, lecz również zyskasz pewność, że niczego Wam nie zabraknie. Oferujemy także pomoc w wyborze imienia oraz możliwość bieżącego monitorowania przebiegu ciąży.

Asystent Ciąży to zatem nie tylko zwyczajne narzędzie. To Twój osobisty towarzysz, który kompleksowo zatroszczy się o wszystkie Twoje potrzeby, dostarczając Ci nieocenionego wsparcia na każdym etapie ciąży. Aplikacje ciążowe są niezwykle przydatne dla przyszłych rodziców, oferując szereg funkcji i informacji. Postaw na tę, która zadba o każdy aspekt. Nasza aplikacja dla kobiet w ciąży pomoże Ci w monitorowaniu jej przebiegu, śledzeniu rozwoju dziecka oraz przygotowywaniu niezbędnej wyprawki. Udzieli Ci także potrzebnego wsparcia emocjonalnego. Pobierz ją na telefon i ciesz się spokojem, celebrując ten niezwykle ważny i wyjątkowy moment Twojego życia.

Kontroluj przebieg ciąży i zyskaj spokój o siebie i maluszka

Z Asystentem Ciąży zyskasz pewność, że maluszek rozwija się prawidłowo, a Tobie nic nie zagraża. Wszystko dzięki możliwości kontrolowania przebiegu ciąży. Za pomocą aplikacji będziesz mogła zapisywać wyniki pomiarów ciśnienia i wagi. Co istotne, nie musisz przy tym głowić się nad tym, czy są one prawidłowe. System sam poinformuje Cię o przekroczeniu normy i konieczności skonsultowania się z lekarzem. Narzędzie przypomni Ci także o niezbędnych do wykonania badaniach.

Nasza aplikacja dla ciężarnych stanie się więc Twoim indywidualnym źródłem opieki zdrowotnej. Program umożliwi Ci zapamiętanie najistotniejszych informacji i wyników. Możesz być więc pewna, że nie przegapisz żadnego ważnego terminu. Jednocześnie – dzięki innowacyjnej funkcji porównywania wyników z normami – aplikacja do prowadzenia ciąży w odpowiednim momencie skieruje Cię w stronę konsultacji z lekarzem.

Bieżące monitorowanie powyższych aspektów pozwoli Ci określić prawidłowość przebiegu ciąży i rozwoju dziecka, a tym samym uniknąć poważnych powikłań. W zamian przestaniesz się zamartwiać, zyskując pełen spokój. Jest on niezmiernie ważny zarówno dla przyszłej mamy, jak i rozwijającego się maluszka. Dzięki Asystentowi Ciąży skupisz się wyłącznie na pięknych chwilach, jakie niesie za sobą oczekiwanie na nowego członka rodziny.

Całkowicie darmowa aplikacja dla ciężarnych

Wydatki związane z powitaniem na świecie swojego maleństwa są dość sporym obciążeniem dla budżetu przyszłych rodziców. Dlatego z dumą prezentujemy naszą całkowicie darmową aplikację dla osób spodziewających się dziecka. Naszym celem jest wspieranie świadomego rodzicielstwa. Swoje założenia realizujemy poprzez zapewnienie nieograniczonego dostępu do cennej wiedzy i pełnego wsparcia bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Możliwość śledzenia postępu ciąży, monitorowanie zdrowia dziecka i przyszłej mamy, korzystanie z przydatnych porad – wszystko to otrzymasz zupełnie za darmo! Pobierz naszą aplikację i ciesz się kompleksowym wsparciem, aby te wyjątkowe chwile stały się jeszcze przyjemniejsze. Z nami możesz skupić się na radosnym przejściu przez czas oczekiwania, z optymizmem patrząc w przyszłość. Asystent Ciąży to doskonały dowód na to, że najlepsza aplikacja ciążowa wcale nie musi kosztować fortuny. Teraz rzetelne informacje, wskazówki i porady, a także niezbędne wsparcie uzyskasz jako wyraz troski o zdrowie Twoje i Twojego maleństwa.

Nieustannie rośniemy

Odważnie stawiamy kolejne kroki i budujemy swoją pozycję na rynku. Jesteśmy dumni z dotychczas osiągniętych wyników. To jednak nie byłoby możliwe, gdyby nie zaufanie, którym nas obdarzono.

… i mamy na to dowody!

Opinie potwierdzają, że posiadanie Asystenta Ciąży to obowiązek w tak pięknym stanie. To aplikacja do prowadzenia ciąży, w której stajesz się częścią społeczności. W większości przypadków aplikacje ciążowe bazują wyłącznie na wiedzy medycznej. Wiemy jednak, że oprócz niezbędnych informacji, kluczowe znaczenie ma także wsparcie dla przyszłych rodziców. To właśnie dlatego nasza aplikacja do prowadzenia ciąży zapewnia Ci szereg dodatkowych opcji.

Jedną z możliwości jest dołączenie do społeczności przyszłych rodziców o zbliżonym terminie porodu. Po zainstalowaniu apki ciążowej otrzymasz także link do grupy wsparcia. Jej członkowie mogą wymieniać się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem, a także udzielać sobie wzajemnego wsparcia. W ten sposób budowana jest społeczność, która ułatwia uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania i wątpliwości. Wszystko to bez konieczności opuszczania domu.

Oczekiwanie na przyjście na świat dziecka to nie tylko działania oparte na medycynie. Jest to także emocjonalna podróż, którą warto przejść razem z innymi – zwłaszcza jeśli znaleźli się oni na podobnym etapie życia. Przeglądając aplikacje ciążowe, postaw na Asystenta Ciąży. Został on stworzony przez rodziców, którzy doskonale znają Twoje potrzeby. Odbyło się to przy współudziale specjalistów, co pozwala na prezentowanie wyłącznie wiarygodnych treści.

Aplikacja ciążowa jako niezastąpione narzędzie w rękach przyszłej mamy

Ciąża to nie tylko radosny czas oczekiwania. To także szereg uciążliwych dolegliwości oraz buzujące hormony, które mogą wywoływać nie tylko zmiany fizyczne, ale i emocjonalne. Właśnie dlatego warto sięgnąć po dodatkowe narzędzie do pomocy.

Telefon w dzisiejszych czasach towarzyszy Ci niemal na każdym kroku. Dlaczego miałabyś z tego nie skorzystać? Nasza aplikacja dla kobiet w ciąży jest zupełnie darmowa. Nic więc nie tracisz, a zyskujesz bardzo wiele.

Dzięki niej będziesz mieć wszystko poukładane i dopięte na ostatni guzik. To da Ci pewność, że jesteś odpowiednio przygotowana do tego, aby stać się świeżo upieczoną mamą. Asystent Ciąży to bardzo prosta w obsłudze aplikacja dla ciężarnych, której celem jest wywołanie u Ciebie uśmiechu i wzruszenia. Korzystanie z niej jest więc bardzo przyjemnym doznaniem, które potrafi dostarczyć szereg niezapomnianych emocji.

Nie tylko dla przyszłych mam

Asystent Ciąży posiada innowacyjną opcję “Partner”. Wystarczy, że prześlesz imię oraz e-mail przyszłego taty, aby dostawać cotygodniowe porady i wiadomości dotyczące rozwoju maluszka.

Dzięki nim Twój partner:

 • Dostanie praktyczne wskazówki
 • Będzie wiedział, jak rozwija się maluch
 • Dowie się, jak ulżyć Ci w uporczywych dolegliwościach
 • Zainspiruje się do pomocy przy kompletowaniu wyprawki
 • Dowie się, jakich badań powinien pilnować razem z Tobą

Sprawdź nas!

Nie zwlekaj i pobierz Asystenta Ciąży już teraz. Dołącz do tysięcy zadowolonych mam, które codziennie korzystają z szeregu funkcjonalności.

…lub porozmawiaj o współpracy

Dowiedz się, jak efektywnie wypromować swoje produkty w naszej aplikacji i dotrzeć do przyszłych rodziców.

© Koncept Bobo 2023
Made with 💜 by Paweł