Zamień ten tekst na URL Webhooka

Lekcja tekstowa
Lekcja audio
Zadanie
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Tak, dieta ma znaczenie

Jako kobieta w ciąży z pewnością rozumiesz, że to, co jesz i pijesz – ma silny wpływ na rosnące w Tobie dziecko. Jednak rozumiemy, że często brakuje czasu i energii, aby upewnić się, że zawsze dobrze się odżywiasz.

Ten krótki kurs zawiera informacje o niezbędnych składnikach odżywczych dla Ciebie – jako mamy i rozwijającego się dziecka. Dowiesz się, co jest najlepsze dla optymalnego rozwoju tego dziecięcego mózgu, układu odpornościowego i jelit.

Poznasz tajniki odżywiania w ciąży, ale także jak chronić swój organizm przed wyczerpaniem poporodowym i lepiej przygotować się do porodu.

Co więcej, wskazówki są proste i łatwe do zastosowania. Nikt nie wymaga od Ciebie, abyś nagle kupowała drogie, czy egzotyczne produkty.

Ten kurs to przemyślana całość

… i plusów jest naprawdę wiele!

Oglądaj wtedy, kiedy chcesz

Nasza platforma dostępna jest 24/7, więc to Ty decydujesz, kiedy sięgasz po kolejną porcję wiedzy. Bez umawiania się na konkretny termin - dla Twojej wygody. 

Na urządzeniu, które lubisz

Kurs z łatwością odtworzysz na telefonie, komputerze czy tablecie. Do platformy możesz zalogować się w prosty sposób.

Korzystaj z materiałów dodatkowych 

Przygotowaliśmy materiały dodatkowe, które pozwolą Ci utrwalić wiedzę i wracać do najważniejszych aspektów w wygodnej formie. Wszystko w przyjemnej dla oka oprawie graficznej. 

Wracaj do ulubionych fragmentów wielokrotnie 

Możesz wracać do ulubionych fragmentów i odtwarzać je tyle razy, ile potrzebujesz. Nie musisz ograniczać się do pojedynczego odtworzenia lekcji. 

Wybierz model, który będzie dla Ciebie lepszy 

Do kursu możesz dołączyć na dwa sposoby - wykupując stały dostęp lub stawiając na model subskrypcyjny. Jeśli postawisz na drugą opcję, otrzymasz również dostęp do innych kursów w Klubie Szczęśliwej mamy.

Skąd pewność, że informacje są rzetelne?

Kurs ten został opracowany przez zespół składający się m.in z lekarki i położnej, które na co dzień towarzyszą matkom na salach porodowych.

Ci specjaliści zebrali najważniejsze informacje dotyczące początków ciąży oraz podpowiedzą, jak sprawić, aby ten okres był dla Ciebie naprawdę wyjątkowy.

Małgorzata Kołdej
Małgorzata Kołdej

Jestem Gosia i jestem wykładowcą dietetyki na Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, oraz dietetykiem – praktykiem. Sportowiec w każdym calu – ambitna, pracowita i odpowiedzialna, uwielbiam współpracę z ludźmi. Paca, którą wykonuję jest moją pasją. Nieustannie się rozwijam by osiągać we współpracy z ludźmi jak najlepsze efekty. Poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w rozmaitych kursach. Studiuję również fachową literaturę oraz artykuły naukowe, a także nieustannie śledzę nowinki oraz zagraniczne portale żywieniowe. Jestem absolwentka kursów z żywienia kobiet w ciąży i dzieci, dietoterapii w 3 poziomach, dietetyki i suplementacji w 4 poziomach, oraz dietetyki klinicznej. Współpracuje z kobietami w ciąży i przed ciążą oraz z zaburzeniami hormonalnymi utrudniającymi zajście w ciążę z zakresu żywienia, ale także ze sportowcami w sporcie zawodowym oraz amatorskim. Staram się uczyć ludzi zdrowych, rozsądnych nawyków żywieniowych, tak aby zaszczepiali tę pasję również w innych.

Czynniki antyżywieniowe, czyli czego unikać w pożywieniu
keyboard_arrow_down
Dietetyka w ciąży
99%
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.