Zamień ten tekst na URL Webhooka

Lekcja tekstowa
Lekcja audio
Zadanie
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Dowiedz się dlaczego aktywność fizyczna w ciąży jest ważna i jak może pomóc przy porodzie. Odkryj proste ćwiczenie, które mogą przynieść duże efekty - wykonuj je z uśmiechem w zaciszu swojego domu.

Mnóstwo wiedzy przekazywanej przez różnych ekspertów

To kompleksowe kompendium wiedzy w temacie ciąży. Kurs przeprowadza przez bardzo różne obszary od badań, dolegliwości, aktywność po fakty i mity i ćwiczenia. Dzięki temu poznasz odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, które często spędzają sen z powie.

Ten kurs to przemyślana całość

… i plusów jest naprawdę wiele!

Oglądaj wtedy, kiedy chcesz

Nasza platforma dostępna jest 24/7, więc to Ty decydujesz, kiedy sięgasz po kolejną porcję wiedzy. Bez umawiania się na konkretny termin - dla Twojej wygody. 

Na urządzeniu, które lubisz

Kurs z łatwością odtworzysz na telefonie, komputerze czy tablecie. Do platformy możesz zalogować się w prosty sposób.

Korzystaj z materiałów dodatkowych 

Przygotowaliśmy materiały dodatkowe, które pozwolą Ci utrwalić wiedzę i wracać do najważniejszych aspektów w wygodnej formie. Wszystko w przyjemnej dla oka oprawie graficznej. 

Wracaj do ulubionych fragmentów wielokrotnie 

Możesz wracać do ulubionych fragmentów i odtwarzać je tyle razy, ile potrzebujesz. Nie musisz ograniczać się do pojedynczego odtworzenia lekcji. 

Wybierz model, który będzie dla Ciebie lepszy 

Do kursu możesz dołączyć na dwa sposoby - wykupując stały dostęp lub stawiając na model subskrypcyjny. Jeśli postawisz na drugą opcję, otrzymasz również dostęp do innych kursów w Klubie Szczęśliwej mamy.

Skąd pewność, że informacje są rzetelne?

Kurs ten został opracowany przez zespół składający się m.in z lekarki i położnej, które na co dzień towarzyszą matkom na salach porodowych.

Ci specjaliści zebrali najważniejsze informacje dotyczące początków ciąży oraz podpowiedzą, jak sprawić, aby ten okres był dla Ciebie naprawdę wyjątkowy.

Aleksandra Kociuk
Aleksandra Kociuk

Fizjoterapeutka, specjalizująca się w rehabilitacji kobiet, instruktorka treningu ciążowego i poporodowego.Jest  absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajmuje się: fizjoterapią uroginekologiczną, (terapią i treningiem dna miednicy), opieką okołoporodową (m.in. dolegliwości bólowe w czasie i po ciąży, przygotowanie do porodu - ćwiczenia grupowe lub indywidualne, mobilizacja blizny po CC, edukacja), terapią blizn pooperacyjnych, rehabilitacją rozejścia mięśnia prostego brzucha, problemami z nietrzymaniem moczu czy obniżeniem narządów miednicy, a także terapią bólów kręgosłupa.

Prowadzi regularne ćwiczenia grupowe - ciążowe, poporodowe oraz zdrowy kręgosłup z treningiem mdm, a także warsztaty edukacyjne dla kobiet. Na codzień pracuje w gabinecie „Fizjoterapia Kobieca - Aleksandra Kociuk” w Białej Podlaskiej.

Aleksandra Przybylska
Aleksandra Przybylska

Nazywam się Aleksandra Przybylska, jestem lekarzem specjalistą ginekologii i położnictwa. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Od 6 lat pracuję w szpitalu w Środzie Wielkopolskiej. Jestem certyfikowanym lekarzem FMF, wykonuję badania prenatalne. Należę do Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Zajmuję się prowadzeniem ciąży, diagnostyką niepłodności, zaburzeniami hormonalnymi w tym zaburzeniami miesiączkowania oraz profilaktyką chorób narządu rodnego

Izabela Kaźmierczak- Kamiennik
Izabela Kaźmierczak- Kamiennik

Poznajcie bliżej Izabelę! Znaną w sieci jako @prawnikizabela
Prawniczka. Ekspert prawa pracy. Specjalistka ds. kadr i płac oraz zarządzania zasobami ludzkimi.Obowiązki i rola pracodawcy, prawa pracownika oraz konstruowanie przejrzystych i korzystnych umów to obszary, w których doskonali się cały czas. Jej misją jest wspieranie przedsiębiorców w byciu świadomym i profesjonalnym pracodawcą.

Kaja Kadzińska
Kaja Kadzińska

Położna rodzinna, Specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego. Edukator ds. laktacji oraz Dyplomowany Konsultant Laktacyjny. Opiekunka Klubu Szczęśliwej Mamy. Prowadzę szkołę rodzenia w Poznaniu - edukuję przyszłych rodziców i wspieram rodziny po porodzie.

Anna Nowak-Duda
Anna Nowak-Duda

Nazywam się Ania Nowak-Duda i jako położna pomagam przyszłym oraz świeżo upieczonym Mamom zmierzyć się ze wszystkimi wyzwaniami.

Po studiach i pracy w szpitalu - sama zostałam Mamą! Kiedy na świecie pojawił się Franek potrzebowałam wolniejszego tempa niż to w szpitalu. Wtedy zmieniłam kierunek - zostałam położną rodzinną i zaczęłam pracę w szkole rodzenia.

Odkryłam, że tutaj również mogę się spełniać! Prowadziłam zajęcia dla przyszłych rodziców, wprowadzałam ich w świat macierzyństwa (i tacierzyństwa). Dzieliłam się z nimi swoją wiedzą na temat ciąży, porodu, połogu czy opieki nad noworodkiem. Następnie, gdy dzieci się już urodziły, z moimi mamami spotykałam się na wizytach patronażowych po porodzie.

Aktywność fizyczna w ciąży
keyboard_arrow_down
Ciążowe know how
99%
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.