Zamień ten tekst na URL Webhooka

Lekcja tekstowa
Lekcja audio
Zadanie
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Emocje w ciąży bywają czynnikiem, który wzbudza bardzo dużo lęku. Czas poznać je lepiej, aby poczuć spokój. W tej lekcji dowiesz się m.in czym je ambiwalencja, albo radość w tym czasie - czy naprawdę motylki w brzuchu to stan, którego musimy oczekiwać?

Ciąża to wymagający stan nie tylko fizycznie

Jeśli jesteś w ciąży i niedługo urodzisz, to naturalne, że odczuwasz pewien niepokój. Badania sugerują, że nawet około 80% ciężarnych kobiet doświadcza zmartwień i obaw związanych z porodem. No bo jak się tu nie martwić, szczególnie kiedy jesteś w pierwszej ciąży…

Ale musisz wiedzieć, że uczucie strachu lub niepokoju nie jest dobre dla Ciebie i Twojego dziecka. Aktywuje bowiem współczulny układ nerwowy, a organizm przechodzi w tryb walki lub ucieczki, co nie sprzyja udanym porodom.

Zobacz, kiedy jesteś niespokojna i zestresowana, to Twoje mięśnie napinają się, a poziom oksytocyny spada, co utrudnia poród. Dobra wiadomość: da się pozbyć tych natrętnych myśli i strachu! Przy odpowiednim wsparciu można zmienić ciążę i poród w znacznie szczęśliwsze doświadczenie.

I tego zadania podjęliśmy się, tworząc ten krótki i konkretny kurs. Krok po kroku nauczysz się radzić sobie ze stresem i niepokojem w ciąży. Co na pewno przełoży się nie tylko na Twoje lepsze samopoczucie, ale również dziecka.

Ten kurs to przemyślana całość

… i plusów jest naprawdę wiele!

Oglądaj wtedy, kiedy chcesz

Nasza platforma dostępna jest 24/7, więc to Ty decydujesz, kiedy sięgasz po kolejną porcję wiedzy. Bez umawiania się na konkretny termin - dla Twojej wygody. 

Na urządzeniu, które lubisz

Kurs z łatwością odtworzysz na telefonie, komputerze czy tablecie. Do platformy możesz zalogować się w prosty sposób.

Korzystaj z materiałów dodatkowych 

Przygotowaliśmy materiały dodatkowe, które pozwolą Ci utrwalić wiedzę i wracać do najważniejszych aspektów w wygodnej formie. Wszystko w przyjemnej dla oka oprawie graficznej. 

Wracaj do ulubionych fragmentów wielokrotnie 

Możesz wracać do ulubionych fragmentów i odtwarzać je tyle razy, ile potrzebujesz. Nie musisz ograniczać się do pojedynczego odtworzenia lekcji. 

Wybierz model, który będzie dla Ciebie lepszy 

Do kursu możesz dołączyć na dwa sposoby - wykupując stały dostęp lub stawiając na model subskrypcyjny. Jeśli postawisz na drugą opcję, otrzymasz również dostęp do innych kursów w Klubie Szczęśliwej mamy.

Skąd pewność, że informacje są rzetelne?

Problem z radami dotyczącymi radzenia sobie ze stresem, które znajdziesz w internecie, jest taki, że niestety rzadko pochodzą od specjalistów. A innym razem są po prostu zbyt ogólne…

Natomiast kurs ten został opracowany przez zespół składający się z lekarki i położnych, które na co dzień towarzyszą matkom na salach porodowych. Ci specjaliści zebrali najważniejsze informacje dotyczące początków ciąży oraz podpowiedzą Ci, jak sprawić, aby ten okres był dla Ciebie naprawdę wyjątkowy.

Anna Stolaś
Anna Stolaś

Jestem psychologiem i położną. Wspieram kobiety (i ich rodziny) w okresie okołoporodowym. Pracuję w szpitalu, współpracuje z fundacjami i w prywatnym gabinecie. W trudnych sytuacjach okołoporodowych prowadzę interwencje w krysie, pomagam rodzicom wcześniaków i chorych noworodków w okresie hospitalizacji na oddziałach neonatologicznych, spotykam się z mamami kiedy intensywne przeżycia połogu lub wczesnego rodzicielstwa wydają się nie do zniesienia.Jestem przekonana, że okres ciąży i opieki nad maleńkim dzieckiem to czas, w którym szczególnie ważne jest serdeczne wsparcie, zrozumienie, przestrzeń na rozmowę o wszystkich emocjach i doświadczeniach. Zależy mi na tym aby każda kobieta doświadczyła tego w takim stopniu i czasie kiedy będzie tego potrzebowała.

Macierzyństwo w cieniu nastroju - Radość
keyboard_arrow_down
Psychologiczna szkoła rodzenia
99%
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.
No items found.